Jan van Gent 6.60 Open sloep uit 2007 aangedreven door een nieuwe Volvo Penta 10 pk 2 cil. Dieselmotor met 150 vaaruren.Maak kennis met de Jan van Gent 6.60 Open sloep, de klei
+ lees de volledige omschrijving
Jan van Gent 6.60 Open sloep uit 2007 aangedreven door een nieuwe Volvo Penta 10 pk 2 cil. Dieselmotor met 150 vaaruren.
Maak kennis met de Jan van Gent 6.60 Open sloep, de kleinste maar meest charmante open sloep in de Jan van Gent lijn. Fraai ontworpen voor de binnenwateren, biedt deze sloep plaats aan zes personen voor een comfortabele en ontspannen ervaring op het water.
De Jan van Gent is voorzien van een complete kussenset (vernieuwd), zonnedek, buiskap, biminitop, afdekzeil, audioinstallatie, teakhouten stuurwiel, droogtoilet, navigatieverlichting, anker, fenders en lijnen.
De boot is onlangs compleet aangepakt en verkeert in topstaat. De motor is in 2025 vernieuwd door de Volvo Penta dealer in Loosdrecht.
Nu te bezichtigen in onze showroom.
Navilex Boat Trading LoosdrechtAlle rechten voorbehouden.
- sluit de volledige omschrijving