Nu te bezichtigen in Loosdrecht, deze Waterdream S-740 met 130pk Yamaha.De Waterdream sloepen zijn handgemaakt in Nederland en gemaakt van dik aluminium. Dankzij het unieke onderwaterschip, varen d
+ lees de volledige omschrijving
Nu te bezichtigen in Loosdrecht, deze Waterdream S-740 met 130pk Yamaha.De Waterdream sloepen zijn handgemaakt in Nederland en gemaakt van dik aluminium. Dankzij het unieke onderwaterschip, varen deze revolutionaire sloepen als een droom en zijn ze ongelooflijk snel en stabiel. Alle Waterdreams zijn zelflozend en onderhoudsvrij waardoor ze het gehele jaar buiten kunnen liggen. De S-740 heeft een hoge vrijboord waardoor het zeer gezinsvriendelijk is. De kuip van de S-740 heeft veel ruimte en biedt voldoende schaduw met de optionele bimini top.
De verkoper meldt dat de gegevens van het schip in goed vertrouwen zijn weergegeven maar kan niet instaan voor de juistheid en ook geen garantie geven over de staat van het aangeboden schip. Wij adviseren een koper met een makelaar of een expert contact op te nemen om meer zekerheid over de staat van het schip te verkrijgen. Dit schip wordt aangeboden onder voorbehoud van prijsveranderingen en/of annulering van de eigenaar. Ook kan het schip in de laatste dagen verkocht zijn.
- sluit de volledige omschrijving